Metafora a médium

Metafora a médium - Kateřina Dytrtová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Dytrtová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metafora a médium.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metafora a médium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Dytrtová. Číst Metafora a médium Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tématem publikace jsou vztahy mezi metaforou a způsobem materializace ideje ve výtvarném díle. Text autorky analyzuje způsoby použitého média na vybraných dílech současných autorů výtvarné umělecké scény jak v Čechách, tak ve světě: Kathariny Grosse, Juliana Rosefelda, Marcuse Huemera, EberhardaHavekosta, Richarda Deacona, Michala Rataje, Jindřicha Zeithamla, Anny Hulačové, Britty Marakatt-Labby a Qiu Zhijie. Jedná se o selekci z významných výstavních projektů nedávné doby v Galerii Rudolfinum, ve Veletržním paláci, v prostoráchGalerie hlavního města Prahy, také o díla vystavená na Benátském bienále v roce 2015 či na poslední kasselské Documentě 14 v roce 2017. Publikace je určena studentům tvůrčích disciplín, ale také kurátorům či učitelům, kteří díla interpretují, odborné veřejnosti a zájemcům o obor umění.


... a médium Autor: Dytrtová, Kateřina Nakladatel: Fakulta umění a designu Univerzity J ... Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty ... ... . E. Purkyně EAN: 9788075611765 ISBN: 978-807561-176-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Metafora a médium Kateřina Dytrtová. Tématem publikace jsou vztahy mezi metaforou a způsobem materializace ideje ve výtvarném díle. Text autorky analyzuje způsoby použitého média na vybraných dílech současných autorů výtvarné umělecké scény jak v Čechách, tak ve světě: Kathariny Grosse, Juliana Rosefelda, Marcuse Huemera, Eberharda Havekosta, Richarda Deacona, Michala ... Anotace knihy " Metafora a médium, autor Kateřina Dytrtová " Jedná se o selekci z ... Kniha: Metafora a médium - Kateřina Dytrtová | Knihy.ABZ.cz ... ... Anotace knihy " Metafora a médium, autor Kateřina Dytrtová " Jedná se o selekci z významných výstavních projektů nedávné doby v Galerii Rudolfinum, ve Veletržním paláci, v prostorách Galerie h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY