Myslivost

Myslivost - Kurt G. Blüchel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kurt G. Blüchel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Myslivost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myslivost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt G. Blüchel. Číst Myslivost Online je nyní tak snadné!





POPIS


Lov patří k nejstarším kulturním a sociálním jevům lidstva. Po dlouhý čas na něm rozhodujícím způsobem záviselo přežití našich předků. Jeho význam potvrzují nesčetné písemné a obrazové doklady ze všech období a kultur. Potřeba lovit ve skupině podporovala rozvoj sociálních struktur a rituálů, jež vedly ke vzniku osobitých společenských forem. Zbraně, oděv, lovečtí psi a dravci, kteří pomáhali lovit, se stali symbolem společenského postavení. Tato kniha, kterou doprovází více než 1200 ilustrací, nabízí vyčerpávající přehled o všech aspektech lovu a myslivosti. V kulturněhistorické části jsou zachyceny umělecké poklady a klenoty: od prvních dochovaných výtvorů - asi 30 000 let starých plastik ze slonoviny a jeskynních maleb - přes doklady lovem nadšeného středověku, jako je slavná sokolnická kniha Friedricha II., až k nádherným malbám novověku. Druhá část knihy je věnována zvěři, jejímu přirozenému prostředí a dnešnímu lovu. Brilantní barevné snímky, které ji ilustrují, poutavě zachycují lovenou i lovící zvěř v jejím přirozeném prostředí, ať už jde o kličkujícího zajíce, taneční tok tetřívků, hrozícího vlka, či lovícího sokola. Třetí část tvoří pestré informace z kulturní historie a biologie zvěře doprovázené více než stovkou map rozšíření jednotlivých druhů. Knihu uzavírají příspěvky o plemenech loveckých psů a o lovech s kamerou. Třešničkou na závěr je pakzvěřinová kuchařka. Kniha Myslivost je tak jedinečné kompendium, které bude jistě zajímat nejen myslivce, ale i všechny přátele přírody.


... všechny milovníky přírody, myslivosti a lovu na našich nových internetových stránkách www ... Rozcestník | Banner Exclusive & Outdoor ... .myslivost-lovectví.cz. Myslivost, lovectví a krásy naší přírody zachycené a prezentované prostřednictvím fotografií je prioritním cílem vytvoření těchto stránek. Časopis MYSLIVOST - odborné informace z myslivosti, zvěři, lovectví, kynologii, loveckého a sportovního střelectví, lesnictví a ochrany přírody. Časopis MYSLIVOST - odborné informace z myslivosti, zvěři, lovectví, kynologii, loveckého a ... Myslivost, lovectví, myslivecká videa, lovecká videa ... ... . Časopis MYSLIVOST - odborné informace z myslivosti, zvěři, lovectví, kynologii, loveckého a sportovního střelectví, lesnictví a ochrany přírody. vychází v 5:08 a zapadá v 20:45 vychází v 4:14 a zapadá v 17:11 YouTube Premium. Get YouTube without the ads. Rating is available when the video has been rented. This fea...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY