Šest žen Jindřicha VIII

Šest žen Jindřicha VIII - Alison Weirová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alison Weirová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šest žen Jindřicha VIII.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šest žen Jindřicha VIII ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alison Weirová. Číst Šest žen Jindřicha VIII Online je nyní tak snadné!

POPIS


Doba a vláda slavného Tudorovce. Pod tradičně zavedeným názvem dostává čtenář do rukou šestisetstránkovou studii, která je založena na zkoumání a výkladu historických dokumentů, avšak přesto je napsána elegantním a hlavně obecně srozumitelným stylem. Kostrou knihy je vývoj Jindřichovy povahy od první renesanční osobnosti na anglickém trůně až po nesnášenlivého tyrana obklopeného cynickými rádci. Zároveň procházíme všemi peripetiemi anglické politiky a reformace a dozvíme se mnohé rovněž o kultuře, justici, diplomacii, válkách, panovnických dvorech, módě i zvycích oné doby.


...ich VIII. Tudor (28. června 1491 - 28. ledna 1547) byl král Anglie, Irska a uchazeč o trůn Francie od 21 ... Šest žen Jindřicha VIII. (Six Wives of Henry VIII) ... . dubna 1509 až do své smrti.Byl následníkem Jindřicha VII. a druhý anglický panovník z rodu Tudorovců.. Jindřich VIII. byl významnou postavou anglické historie.I když větší část svého vládnutí strávil surovým potlačováním protestantské reformace, je ... Král Jindřich VIII. a jeho šest žen Král Jindřich VIII. (King Henry the Eight) Za mlada to byl hezký vysoký muž. Lidé ... Kniha: Šest žen Jindřicha VIII. - Antonia Fraser | Knihy ... ... . a jeho šest žen Král Jindřich VIII. (King Henry the Eight) Za mlada to byl hezký vysoký muž. Lidé říkali, že se nikdy neunavil. Mohl celý den jezdit na koních a pak celou noc tancovat. ... Pak ale přišel dopis od Jindřicha, aby si ho vzala za muže. Všechny informace o produktu Kniha Šest žen Jindřicha VIII. - Alison Weir, porovnání cen z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY