Tatínek není k zahození a Tatínek 002

Tatínek není k zahození a Tatínek 002 - Arnošt Goldflam | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Goldflam
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínek není k zahození a Tatínek 002.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatínek není k zahození a Tatínek 002 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Goldflam. Číst Tatínek není k zahození a Tatínek 002 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Souborné vydání dvou velmi úspěšných pohádkových titulů Tatínek není k zahození a Tatínek 002 v jedné publikaci od známého autora Arnošta Goldflama.Originální pohádky pro malé i velké. Stejně originální je i jejich hrdina – tatínek, který dokáže vyřešit kdejakou šlamastiku. Pohádky jsou věnovány dětem, ale taky všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy a vylepšili si tak svůj někdy trochu pošramocený domácí obraz. Příběhy barevně ilustrovala Petra Štětinová Goldflamová. Knihy obdržely ceny: Magnesia Litera za nejlepší dětskou knihu, Sukova cena a cena Noci s Andersenem.


...é příběhy jedné rodiny, známé už z inscenace Tatínek není k zahození ... Nejlepsi ceny knihy | Stojizato.sme.sk ... . A poněvadž je Tatínek stále hrdina a rodina pořád drží láskyplně pohromadě, připravili jsme další tři samostatné příběhy z knihy Tatínek 002. Souborné vydání dvou velmi úspěšných pohádkových titulů Tatínek není k zahození a Tatínek 002 v jedné publikaci od známého autora Arnošta Goldflama. Originální pohádky pro malé i velké. Stejně originální je i jejich hr ... Tatínek 002 - pohádky pro celou rodinu - Arnošt Goldflam ... ... . Originální pohádky pro malé i velké. Stejně originální je i jejich hrdina - tatínek, který dokáže vyřešit kdejakou šlamastiku. Tatínek není k zahození a Tatínek 002 2019; Tatínek není k zahození 2004; Tata a jeho syn 2012; Doma u Hitlerů 2007; Standa a dům hrůzy 2008; O nepotřebných věcech a lidech 2014; všech 32 knih autora. Kniha Tatínek není k zah...SOUVISEJÍCÍ KNIHY