V proudu života: Jak zažívat štěstí a naplnění

V proudu života: Jak zažívat štěstí a naplnění - Džecünma Tändzin Palmo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Džecünma Tändzin Palmo
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V proudu života: Jak zažívat štěstí a naplnění.pdf


Chcete si knihu přečíst?V proudu života: Jak zažívat štěstí a naplnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Džecünma Tändzin Palmo. Číst V proudu života: Jak zažívat štěstí a naplnění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka, narozená v Anglii, se stala významnou osobností tibetského buddhismu. Proslulost jí získala i kniha britské novinářky Vicki Mackenzie Jeskyně ve sněhu, zachycující dvanáctileté období, které „nejslavnější mniška“ strávila meditací v horské jeskyni. V proudu života je podnětná a inspirativní publikace pro každého se zájmem o duchovní záležitosti a osobní rozvoj. Ukazuje cestu k vlastní podstatě, což může přinést duševní klid.


...du života je podnětná a inspirativní publikace pro každého se zájmem o duchovní ... Jak si nastavit osobní vizi | Veronika Kovarova ... ... Zobrazit celý text V proudu života Jak zažívat štěstí a naplnění V proudu života je podnětná a inspirativní publikace pro každého se zájmem o duchovní záležitosti a osobní rozvoj. Ukazuje cestu k vlastní podstatě, což může přinést duševní klid. (jak zažívat štěstí a naplnění) Esoterika, duchovní nauky > V proudu života - Jak zažívat štěstí a naplnění. V proudu života - Jak zažívat štěstí a naplnění. katalogové číslo: 17152: ... V proudu života: Jak zažívat štěstí a naplnění ... . V proudu života - Jak zažívat štěstí a naplnění. katalogové číslo: 17152: EAN: 9788076176379: Způsob dodání: Komise: vydavatel: EMG: cena bez DPH: V proudu života je podnětná a inspirativní publikace pro každého se zájmem o duchovní záležitosti a osobní roz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY