Andělská tvář II.

Andělská tvář II. - Hana Marie Körnerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělská tvář II..pdf


Chcete si knihu přečíst?Andělská tvář II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Andělská tvář II. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý dobrodružný příběh odehrávající se v exotickém prostředí francouzské kolonie v Tichomoří.Filip de Mornay odjíždí do války a jeho těhotná žena Charlotta zůstává na zámku sama. Při nehodě kočáru způsobené Margot Pinaudovou přijde o dítě, navíc ztratí i svou společnici. Když obdrží zprávu o Filipově smrti u Sedanu, je psychicky i fyzicky tak vyčerpaná, že nemá chuť ani vůli žít. Od smrti ji odvrátí až zásah tety Madeleine, která ji vyléčí a přemluví k cestě do kolonií. Novým Charlottiným domovem se stává malý ostrov v Tichém oceánu, kde je guvernérem Madeleinin zeť plukovník Tessier. Charlotta jen pomalu přivykáživotu v exotickém prostředí. Odmítá další manželství, nachází přátelství, čelí intrikám i nenávisti. Musí však ujít dlouhou cestu, než opět najde ztracenou životní sílu i nový smysl života.


...ndělská tvář II. Přidat komentář Delitka 24 ... Andělská tvář II. - Hana Marie Körnerová - Megaknihy.cz ... . února Napínavý příběh od začátku až do konce. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Za mě top. Šíša 1 02. února Kniha opět čtivá (přečtená za dva dny), odpočinková, bylo milé vidět, co se s postavami děje dál ... Andělská tvář II. od Hana Marie [email protected]@ v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Hana Marie Körnerová - ... Kniha Andělská tvář II. - Hana Marie Körnerová | knizniklub.cz ... . Ověřeno zákazníky. Hana Marie Körnerová - Andělská tvář II. Ukázky Ukázka epub Ukázka mobi Novinka Ke stažen í Andělská tvář II. Hana Marie Körnerová Nakladatel: Baronet 2019 ... Obsah knihy: Andělská tvář II. Napínavý dobrodružný příběh odehrávající se v exotickém prostředí francouzské kolonie v Tichomoří. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY