Dynamika symbolů

Dynamika symbolů - Verena Kast | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Verena Kast
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dynamika symbolů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dynamika symbolů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Verena Kast. Číst Dynamika symbolů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Základy jungovské psychoterapie. Schopnost vnímat život a jeho aspekty na symbolické úrovni otevírá široké možnosti kreativního přístupu k problémům vlastního bytí. Autorka vychází z klíčových témat jungovské hlubinné psychologie (komplex, jáský komplex, archetyp, přenos, protipřenos, individuace) a ukazuje jejich použitelnost v rámci terapeutického procesu. Praktický ráz knihy, která je srozumitelným úvodem do techniky jungovské psychoterapie, umocňují četné kazuistiky z autorčiny vlastní praxe.


... vnímat život a jeho aspekty na symbolické úrovni otevírá široké možnosti kreativního přístupu k problémům vlastního bytí ... Symbolic dynamics - Wikipedia ... . Autorka vychází z klíčových témat jungovské hlubinné psychologie (komplex, archetyp, přenos, protipřenos, individuace) a ukazuje jejich použitelnost v rámci terapeutického procesu. Kniha: Dynamika symbolů -- Základy jungovské psychoterapie - Kast; Verena. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opě ... Psychologie | Dynamika symbolů | Nakladatelství Portál ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dynamika symbolů Autor: Kast, Verena Nakladatel: Portál EAN: 9788026206767 ISBN: 978-80-262-0676-7 Originál: Die Dynamik der Symbole Překlad: Vašk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY