Jak se z toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii

Jak se z toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii - Steve Taylor | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Taylor
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se z toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se z toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Taylor. Číst Jak se z toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že pro to, abychom se vice těšili ze života, musíme ubrat a ne přidat? Blaire Pascal už dávno napsal, že „celá nespokojenost člověka tkví v tom, že nedokáže zůstat v klidu ve svém pokoji“. V dnešním uspěchaném světě to platí dvojnásob. Tento problém trápí mnoho lidí nezávisle na věku a pohlaví a trpí jím bohatí stejně jako nezaměstnaní. Tato kniha ukazuje příčiny našeho vnitřního neklidu a zároveň nabízí osm prostých kroků, jak se ho zbavit, žít vyrovnanější, šťastnější život a zároveň si své štěstí plně uvědomovat. Zjistíte, proč jste tak závislí na aktivitě a proč se snažíte vyplnit každý časový úsek, jen abyste unikli sami před sebou, a uvidíte, jak snadně je se této neustálé zaneprázdněnosti, která ve skutečnosti nepřináší žádné uspokojení, zbavit. Naučíte se mnohem lépe vnímat přítomnost a a pochopíte, že je možné si užívat ve své vlastní společnosti a svém duševním prostoru.


... toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii Steve Taylor Nakladatel: Synergie 2014 Kniha: Jak se z toho nezbláznit -- Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní hamonii - Steve Taylor ... Galerie Láska ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii) Předmětná hesla kognitivní disonance Myšlení ... Jak se z toho nezbláznit. Kdo napsal knihu Jak se z toho nezbláznit? Autorem je Steve Taylor. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii. 90% 5 2. Hodnotit lze až ... E-kniha: Jak se z toho nezbláznit - Steve Taylor | Knihy ... ... . Kdo napsal knihu Jak se z toho nezbláznit? Autorem je Steve Taylor. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii. 90% 5 2. Hodnotit lze až po přihlášení ... Tato kniha ukazuje příčiny našeho vnitřního neklidu a zároveň nabízí osm prostých ... Jak se z toho nezbláznit: Osm kroků od uspěchanosti k vnitřní harmonii . Víte, že pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY