Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů

Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů - Kim Foresterová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kim Foresterová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Foresterová. Číst Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Národy Kavalonu kdysi vedly nekonečné boje. Válka skončila, spolu s ní ale i přátelství, které mezi nimi dříve panovalo. Kentauři se považují za všem nadřazenou rasu. Kelpie viní kentaury ze svého vyhnanství v moři, z jednorožců se stali krutí otrokáři a pegasové se uchýlili do dobrovolného exilu v horách. A v této zoufalé situaci se objeví nový společný nepřítel. Dokáží se národy Kavalonu spojit a čelit mu? A mohou si vůbec ještě vzájemně věřit?


...to knihu dosti nepřehlednou, přitom by stačilo kapitoly pojmenovat podle hrdinů ... Kroniky Kavalonu | Albatrosmedia.cz ... . Také mne zarazilo, že mapu Kavalonu najdete až na konci knihy. Vzhledem k věku čtenářů, kterým je kniha určena je to nešťastné řešení. Další mínus hvězda je za otevřený konec knihy. Obsah - SPOILERY! V zemi Kavalonu najdeme pět ras. Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů Autor: Foresterová, Kim Nakladatel: Fragment EAN: 9788025343371 ISBN: 978-80-253-4337-1 Originál: Clans von Cavallon - Der Zorn Des Pegasus Překlad: Řežábek, Rudolf Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Národy Kavalonu kdysi vedly nekonečné boje. Válka skončila, spolu ... Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů | O2 Knihovna ... . vydání) Národy Kavalonu kdysi vedly nekonečné boje. Válka skončila, spolu s ní ale i přátelství, které mezi nimi dříve panovalo. Kentau...SOUVISEJÍCÍ KNIHY