Lenčiny katastrofy - Deník

Lenčiny katastrofy - Deník - Alice Pantermüllerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alice Pantermüllerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lenčiny katastrofy - Deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lenčiny katastrofy - Deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Pantermüllerová. Číst Lenčiny katastrofy - Deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od králičího poskakování po lamí stopy - naučte se kreslit s Lenkou Patrmanovou!Juchů! Taky si tak rádi malujete jako já? Dříve jsem si myslela, že je to stejně tak otravné jako hraní na flétnu nebo jezení růžičkové kapusty. Ale vůbec to tak není. Od té doby, co jsem dostala svůj první deníček, vůbec nemůžu přestat malovat všechno, co zažiju. A někdy to vypadá už fakt pořádně umělecky! V této knize vám ukážu, jak se i vy stanete profíky.


...y katastrofy - DENÍK. Od králičího poskakování po lamí stopy - naučte se kreslit s Lenkou Patrmanovou! Tento deníček je plný zábavného kreslení, malování, vymýšlení, lepení, čmárání… Prostě si s ním užijete spoustu legrace! Lenka vás naučí vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali uměleckými profíky ... Lenčiny katastrofy - Alice Pantermüllerová | Srovnanicen.cz ... . Lenčiny katastrofy Deník od Alice Pantermüllerová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Hledáte Lenčiny katastrofy Deník od Alice Pantermüllerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nakupte společně - Lenčiny katastrofy. Kniha Lenčiny katastrofy ... Lenčiny katastrofy - Mezi ovcemi a slepicemi - Alice ... ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Hledáte Lenčiny katastrofy Deník od Alice Pantermüllerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nakupte společně - Lenčiny katastrofy. Kniha Lenčiny katastrofy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY