Tampa

Tampa - Alissa Nutting | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alissa Nutting
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tampa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tampa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alissa Nutting. Číst Tampa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celeste je šestadvacetiletá středoškolská učitelka. Její manžel je policajt a je mu jednatřicet. Jak Celeste přiznává, je mu o celých sedmnáct let víc, než by mu být mělo, aby ji přitahoval. Celeste je totiž na čtrnáctileté studentíky… Manželovi se snaží vyhýbat, jak jen to jde, a nejraději tráví svůj čas masturbací. Při výběru ideálního kandidáta z řad studentů má určitá kriteria: Nesmí být moc sebevědomý. Nesmí mít vysportovanou postavu. Nesmí mít akné. A brzy se její představy splní. Jack je příjemný, trochu zakřiknutý chlapec. Své učitelce záhy podlehne. Nejdůležitější je, aby dokázal držet jazyk za zuby. Kdyby se na tohle přišlo, kromě vyhazovu se může Celeste připravit i na soud a vězení. Kritika román ohodnotila termínem „sexuálně explicitní“. Autorka dopodrobna a doslova popisuje všechny sexuální scény, nezastaví se před žádným detailem. Na druhou stranu používá přísně neutrální, emocionálně nikterak zabarvený jazyk a až profesorský odstup, i když je zřejmé, že se se svou hrdinkou dokáže identifikovat. Jde o jazykově vytříbený text ne nepodobný Nabokovově slavné Lolitě. Obě díla spojuje především podobné téma, ačkoliv Tampa samozřejmě šokuje víc. Dílo se vymyká běžným klišé o zvrácených mužích s padesátkou na krku, kteří przní patnáctileté školačky. Autorka nastoluje otázku daleko jízlivější: Kdo by dokázal odolat svodům atraktivní učitelky?


...(US: / ˈ t æ m p ə /) is a major city in, and the county seat of, Hillsborough County, Florida, United States ... Tampa: A Novel: Nutting, Alissa: 9780062280589: Amazon.com ... ... . It is on the west coast of Florida on Tampa Bay, near the Gulf of Mexico.Tampa is the largest city in the Tampa Bay Area.With a population of 392,890 in 2018, Tampa is the third-largest city in Florida, after Miami and Jacksonville.The bay's port is the largest in the state ... Mayor Jane Castor. Meet Your Mayor. Plans for Tampa. Start receiving the Mayor's newsletter. Email Address Tampa Weekly - Mayor's ... Coronavirus Disease (COVID-19) Information | City of Tampa ... . Meet Your Mayor. Plans for Tampa. Start receiving the Mayor's newsletter. Email Address Tampa Weekly - Mayor's Newsletter. Council Members. Contact A Council Member. Alert Tampa is the City of Tampa's Official, Free Emergency System. Maps & Directions. Book your tickets online for the top things to do in Tampa, Florida on Tripadvisor: See 73,499 traveler reviews and photos of Tampa tourist attractions. Find what to do today, this...SOUVISEJÍCÍ KNIHY