Zvířecí nemocnice 2: Hledá se kočička

Zvířecí nemocnice 2: Hledá se kočička - Tatjana Geßler | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tatjana Geßler
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířecí nemocnice 2: Hledá se kočička.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířecí nemocnice 2: Hledá se kočička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tatjana Geßler. Číst Zvířecí nemocnice 2: Hledá se kočička Online je nyní tak snadné!

POPIS


Márinka touží stát se zvěrolékařkou a svému snu je zase o krok blíž. Stará se o strakaté králíky i ochočená srnčata. Pomáhá tatínkovi ve veterinární ordinaci vyléčit bígla s úpalem. Ve volném čase skotačí se svým psem Stracciatellou a užívá si koupání v rybníce. Další dobrodružství na sebe ale nenechá dlouho čekat. Bude muset najít kočičku! A ne jednu. V okolí se totiž ztrácí tolik koček, až to Márince a jejím kamarádům začne být podezřelé. Co za tím asi vězí? Že by v tom měl prsty tajemný cizinec ze sousedního statku? Márinka se i s kamarády pouští do nebezpečného pátrání.


... Zvířecí nemocnice - Hledá se kočička ... Kniha PDF Sto roků samoty - Prazska PDF ... . Autor: Tatjana Gesslerová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-204-3189-9. EAN: 9788020431899. Objednací kód: NA235201 Hledá se kočička kniha od: Tatjana Geßler. 80 % 4 hodnocení ... Zvířecí nemocnice 2. Žánr: Příroda, zvířata, Pro děti a mláde ... Zvířecí nemocnice - Hledá se kočička 183 CZK Nov ... Všechny díly Zvířecí nemocnice se ... Zvířecí nemocnice: Hledá se kočička - Tatjana Gesslerová ... ... ... Všechny díly Zvířecí nemocnice se čtou velice dobře. Je to tak zajímavé, dobrodružné a zábavné, že nejde skončit. Dávám proto 5 hvězdiček! Evča 05.11.2016 13:48. Tato knížka je opravdu super! Zvířecí nemocnice 2: Hledá se kočička. Tatjana Geßler ... Zvířecí nemocnice 2 Autor: Geßler, Tat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY