Jako led

Jako led - J. Lynn | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
J. Lynn
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako led.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jako led ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. Lynn. Číst Jako led Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem.


... jako led drama. Chladný jako led online stream cz ke zhlédnutí v HD rozlišení ... Mí noví bratři pobertové - 18. Jako led! - Wattpad ... . Český dabing. Sledujte online filmy a seriály zdarma a bez omezení. Přehrát on-line s možností stažení. Přehrát Chladný jako led Kniha Jako led Přidat komentář. FairyD. 1 01. května. Veľmi pekný príbeh, typický pre tínedžerov. ... Filip Lato jako Michał Wiśniewski (Ich Troje) - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Duration: 2:48. Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska 2,563,766 views 2:48 The Jacko Tr ... Frigid: Jako led - J. Lynn | Databáze knih ... . Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska 2,563,766 views 2:48 The Jacko Transnational cordless LED work light has the following features: Light angle: 120 degrees, Color temperature: cool white, Run time: 3 hours continuous and charging time: 5 hours. Customer Questions & Answers Se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY