Zlepšování podnikových procesů

Zlepšování podnikových procesů - Alena Svozilová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Svozilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlepšování podnikových procesů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlepšování podnikových procesů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Svozilová. Číst Zlepšování podnikových procesů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha uznávané autorky je praktickým průvodcem pro manažery a konzultanty, jejichž cílem je zlepšení podnikových procesů. Kromě praktických doporučení, jak postupovat při zlepšovatelských aktivitách, poskytuje návod, jak aplikovat metodické přístupy a nástroje Lean Six Sigma. Věnuje se roli procesů v organizacích všech typů a velikostí, přístupům procesního řízení, podnikové kultuře a významu soustavného poznávání a zlepšování procesů. Představuje základní principy přístupů Lean Six Sigma a doporučení, jak se na tyto iniciativy připravit. Dále ukazuje, jak postupovat při výběru konkrétního projektu pro zlepšovatelskou aktivitu, jak plánovat vlastní postup, jak spolupracovat se sponzorem a projektovými týmy. Dozvíte se také, jaké varianty procesních map je vhodné použít, jak postupovat při analýze problémů či jak hodnotit slabá místa procesů. Vedle charakteristik jednotlivých nástrojů získáte i doporučení, kdy je vhodné jednotlivé nástroje použít a jak při jejich aplikaci postupovat.


...torie zlepšování podnikových procesů 19 1 ... Zlepšování podnikových procesů | eKnihy, elektronické ... ... .2.1 Reengineering podnikových procesů 19 1.2.2 Období "úžasu a pochybb" 20 1.2.3 Podnikové procesy znovu v sedle 21 1.2.4 Historické kořeny metodologie Lean 22 1.2.5 Nástup Six Sigma 24 1.3 Role zlepšování procesů v podnicích všech typů 25 1.3.1 Podniková kultura ... Zlepšování podnikových procesů - Svozilová, Alena ; Monografie popisuje historii zlepšování podnikových procesů, představuje základní principy metodologie Lean Six Sigma nebo mapuje fázování zlepšovatelských aktivit. ... Trvalé zlepšování je dlouhodobý pro ... Zlepšování podnikových procesů - Knihkupectví Luxor ... . ... Trvalé zlepšování je dlouhodobý proces především pro zaběhané firmy, aby neustrnuly na jednom místě a neztratily pozici na trhu. Jde o aktivní zapojení pracovníků do zlepšování jejich vlastní práce, zjednodušování procesů, využívání ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY