Jdeme k doktorovi - Velký pokrok

Jdeme k doktorovi - Velký pokrok - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jdeme k doktorovi - Velký pokrok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jdeme k doktorovi - Velký pokrok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jdeme k doktorovi - Velký pokrok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vojta s Irenkou jdou na prohlídku k lékaři. Společně sedí v čekárně, dokud je paní doktorka nepozve do ordinace. Co děti čeká? Paní doktorka je zváží a změří, poslechne si srdíčko, podívá se do krku a prohmatá bříško. To nezní tak špatně, že? Kniha pomůže nejenom dětem, ale zejména jejich rodičům. Na každé dvoustraně najdete radu, jak pomoci dítěti, aby nemělo strach z doktorů. Lékařská prohlídka není nic nepříjemného a doktoři jsou tu pro to, aby nám pomáhali.


...Irenkou jdou na prohlídku k lékaři. Společně sedí v čekárně, dokud je paní doktorka nepozve do ordinace ... Veľký pokrok Pôjdem k lekárovi levně, cena 162 Kč ... ... . Co děti čeká? Paní doktorka je zváží a změří, poslechne si ... Hledáte Velký pokrok Jdeme k doktorovi od Marion Cocklico? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Velký pokrok, jdeme k doktorovi, lékařská prohlídka, rady pro rodiče, výchova, pohyblivé prvky, leporelo pro nejmenší, kniha pro nejmenší, lidské tělo, zdraví Velký pokrok Jdeme k doktorovi. Všem dětem, které se bojí chodit k doktorovi. Kniha jim pomůže pochopit, že doktor lidem pomáhá. Obsah ... Velký pokrok Jdeme k doktorovi - Babyliving ... . Všem dětem, které se bojí chodit k doktorovi. Kniha jim pomůže pochopit, že doktor lidem pomáhá. Obsahuje pohyblivé prvky, ale také odborné rady p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY