Temné nadání – Padlé město

Temné nadání – Padlé město - VIc Jamesová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
VIc Jamesová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné nadání – Padlé město.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné nadání – Padlé město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor VIc Jamesová. Číst Temné nadání – Padlé město Online je nyní tak snadné!

POPIS


Za svobodu a vědění se platí cena nejvyšší. Kdo ale bude platit účty? Druhý díl dystopické trilogie z dekadentní Anglie ovládané Mocnými.Plán Hadleyových zůstat během nucených prací spolu utržil značné trhliny. Luke je ve vězení za vraždu, kterou nespáchal. Abi utekla, aby ho osvobodila a prokázala jeho nevinu dřív, než ho magie zničí. Silyen Jardin se snaží ovládnout prastaré magické schopnosti, zatímco jeho rodina intrikuje a pokouší se zvládnout rostoucí nepokoje. Ulice Londýna začíná barvit krev, nastávají temné časy. Svoboda a vědění mají velkou cenu. Kdo ale bude splácet účty?


...leyových zůstat během nucených prací spolu utržil značné trhliny ... Kniha Padlé město | Fantasyobchod.cz ... . Luke je ve vězení za vraždu, kterou nespáchal. Abi utekla, aby ho osvobodila a prokázala jeho nevinu dřív, než ho magie zničí. Silyen Jardin se snaží ovládnout prastaré magic Druhý díl je za mě o chlup horší než díl první. Děj se zabíral hlavně urozenými Mocnými a životem mezi nimi. Byl zde pořád pohled jak Mocných, tak ,,obyčejných" lidí bez Síly, což drželo tu zajímavou linku, a my tak mohli vidět více pohledů ze všech stran. Plán Hadleyových zůstat během nucených prací spolu utržil znač ... Temné nadání - Padlé město - VIc Jamesová | KOSMAS.cz ... ... . Plán Hadleyových zůstat během nucených prací spolu utržil značné trhliny. Luke je ve vězení za vraždu, kterou nespáchal. Abi ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY