Umím poděkovat - Velký pokrok

Umím poděkovat - Velký pokrok - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umím poděkovat - Velký pokrok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umím poděkovat - Velký pokrok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Umím poděkovat - Velký pokrok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Eliška se moc těší na svého kamaráda Ondru. Umí už návštěvu přivítat? Umí se s kamarádem podělit o hračky? S pomocí této knihy můžete učit své dítě, jak být slušný. Kniha plná pohyblivých prvků obsahuje na každé dvoustraně radu pro rodiče. Umět poděkovat, o něco požádat, odnaučovat se zlozvyky, podělit se a být milý na návštěvu patří mezi základy slušného chování. Začít si je osvojovat může dítě třeba hned teď.


... pokrok - Umím poděkovat SVOJTKA. Loading ... Už umím poděkovat - Behenský Petr levně, cena 163 Kč ... ... ... Unsubscribe from SVOJTKA? Cancel Unsubscribe. ... Umět poděkovat, o něco požádat, odnaučovat se zlozvyky, podělit se a být milý na ... Velký pokrok Umím poděkovat. Marion Cocklico. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 7.4. u Vás doma (Typy doručení) ... Velký pokrok Umím poděkovat od Mario ... Velky pokrok umim podekovat cocklico marion | Sleviste.cz ... ... Velký pokrok Umím poděkovat od Marion Cocklico v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Velký pokrok Umím poděkovat Tato kniha je skvělý pomoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY