Bylinkový kalendář 2020 + Bylinkové zahrádky

Bylinkový kalendář 2020 + Bylinkové zahrádky - Klára Trnková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinkový kalendář 2020 + Bylinkové zahrádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bylinkový kalendář 2020 + Bylinkové zahrádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Bylinkový kalendář 2020 + Bylinkové zahrádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Bylinkovém kalendáři 2020 jsou popsány známé i méně známé léčivé byliny, které však naši předkové běžně používali k léčebným účelům a občas i v kuchyni nebo jako přísad do domácí kosmetiky. Dozvíte se něco o jejich výskytu, sušení a léčivých účincích. Najdete tu i recepty na jejich použití. Obrázky ze starých malovaných herbářů, kde jsou byliny názorně vyobrazeny, jsou nově součástí koláží. Bylinkové zahrádky 96 stran, 17 x 24 cm, vázaná Naše babičky sbíraly obyčejné bylinky v přírodě a pěstovaly je i na svých zahrádkách. Používaly je pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zeleninu. Pěstování bylinek a koření na zahradě nebo na balkóně, ale i doma na parapetu slaví svojí renesanci. V knížce jsou popsány různé zajímavé možnosti pěstování bylinek, jak na zahradě, tak v nádobách a doporučení jak jednotlivé rostliny ošetřovat. Nejzdravější jsou plody a zelenina, které vyrostou a dozrají v blízkém okolí v přirozených podmínkách a neputují tedy nezralé přes polovinu světa. Stejné je to i s bylinkami. Knížku plnou nápadů a návodů na bylinkové zahrádky doplňují nejznámější a nejoblíbenější bylinky a oblíbené koláže Kláry Trnkové.


...ovém kalendáři 2020 jsou popsány známé i méně známé léčivé byliny, které však naši předkové běžně používali k léčebným účelům a občas i v kuchyni nebo jako přísad do domácí kosmetiky ... Kalendář 2020 - Bylinkový + Bylinkové zahrádky - Klára ... ... . Dozvíte se něco o jejich výskytu, sušení a léčivých účincích. Najdete tu i recepty na jejich použití. Obrázky ze starých malovaných herbářů, kde jsou ... Všechny informace o produktu Kalendář Kalendář 2020 - Bylinkový + Bylinkové zahrádky - Klára Trnková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kalendář 2020 - Bylinkový + Bylinkové zahrádky - Klára Trnková. V Bylinkovém kalendáři 2020 jsou popsány známé i méně známé léčivé byliny, které však naši předkové běžně pou ... Bylinkový kalendář 2020 + Bylinkové zahrádky - Klára ... ... . V Bylinkovém kalendáři 2020 jsou popsány známé i méně známé léčivé byliny, které však naši předkové běžně pou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY