Druhá světová v barvě: Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích

Druhá světová v barvě: Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích - Alexandr Brummer, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Brummer,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Druhá světová v barvě: Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Druhá světová v barvě: Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Brummer,. Číst Druhá světová v barvě: Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích. Historie největšího světového konfliktu na 120 unikátních fotografiích. Dobové snímky jsou kolorovány, aby připomněly události z let 1939–1945 v perspektivě, v níž je sledovali tehdejší účastníci. Zavedou na hlavní bojiště, na východní frontu, do Normandie či Tichomoří, ale i do Hitlerovy osobní koupelny v Mnichově, do ulic wehrmachtem okupované Prahy nebo mezi partyzány. Každý snímek doprovází zasvěcený text od zkušených vojensko-historických publicistů,který přibližuje zlomové okamžiky, od blitzkriegu nacistické armády po konečné vítězství Spojenců, slavné zbraně, letadla, tanky, rozhodující bitvy, osudy a tragédie vojáků i civilních obyvatel.


... světová v barvě: Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích 05 ... Kniha: Druhá světová v barvě(Katarína Brummerová, Alexandr ... ... .09.2019 - kniha Druhá světová v barvě Od počátku nejhoršího válečného konfliktu v dějinách právě uplynulo 80 let. Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích. Historie největšího světového konfliktu na 120 unikátních fotografiích. Dobové snímky jsou kolorovány, aby připomněly události z let 1939-1945 v perspektivě, v níž je sledovali tehdejší účastníci. Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích. Historie největší ... kolorovaná fotografie | 100+1 zahraniční zajímavost ... . Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích. Historie největšího světového konfliktu na 120 unikátních fotografiích. Dobové snímky jsou kolorovány, aby připomněly události z let 1939-1945 v perspektivě, v níž je sledovali tehdejší účastníci. Dramatická historie války na kolorovaných fotografiích. Historie největšího světového kon...SOUVISEJÍCÍ KNIHY