Průvodce fotografa - Strobist info: Profesionální práce s blesky

Průvodce fotografa - Strobist info: Profesionální práce s blesky - Dustin Diaz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dustin Diaz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce fotografa - Strobist info: Profesionální práce s blesky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce fotografa - Strobist info: Profesionální práce s blesky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dustin Diaz. Číst Průvodce fotografa - Strobist info: Profesionální práce s blesky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedaří se vám práce s blesky ani ve studiu natož venku? Potřebujete věci spíše vidět než o nich pořád dokola číst? Dustin Diaz vám ukáže jak na to.Kniha mladého fotografa Dustina Diaze se v mnohém liší od jiných. Zabývá se svícením především pro portrétní fotografii. Po krátkém úvodu s řadou doporučení základní a nezbytné výbavy (protože bez výbavy se žádné svícení konat nebude) vám předvede 50 snímků a ukáže, jakým způsobem byly nasvíceny. Na jedné straně v knize je výsledný snímek a na druhé je fotografie celé scény, která ukazuje rozmístění světel, použité modifikátory – deštníky, softboxy, reflektory, odrazné a jiné desky, voštinové filtry, barevné gely apod. Žádné povídání nebo vysvětlování co, proč a jak. Vše je velmi jednoduché: na obrázku scény vidíte, kde stál např. stojan s 1x SB-900 a deštníkem, kde byla odrazná deska, a stručné popisky uvádí nastavení jak světel, tak i parametrů expozice na fotoaparátu. To je vše. Proč je vše nastaveno a použito tak, jak to je, to si už každý musí přebrat sám podle přiloženého výsledku.Kniha nemusí vyhovovat každému. Pokud patříte k těm fotografům, kteří potřebují dostat radu typu: „Abyste dosáhli toho a onoho, postavte světlo sem a namiřte ho tamhle.“ máme pro vás v nabídce jiné publikace (Kompendium portrétní fotografie nebo Fotografie v praxi: Portrét a řadu dalších). Patříte-li ale mezi ty zvídavé, kteří se rádi učí na příkladech, objevují tajemství postupů jiných fotografů podle jejich snímků, stane se tato kniha vaším skvělým pomocníkem. Povede vás totiž k tomu, abyste fotografické svícení pochopili a ne se je pouze naučili.


...t info - Průvodce fotografa (profesionální práce s blesky) TATO KNIHA Ať se k vám dostala tato kniha jakýmkoli způsobem, hádám, že tuto úvodní kapitolku si bude číst jen ... Knihy-Foto | FOTO-VIDEO-SHOP ... ... Průvodce fotografa - Strobist info: Profesionální práce s ... ... t info - Průvodce fotografa (profesionální práce s blesky) TATO KNIHA Ať se k vám dostala tato kniha jakýmkoli způsobem, hádám, že tuto úvodní kapitolku si bude číst jen ... Jste na fotograficky.guru > Knihy > Strobist info - Průvodce fotografa (profesionální práce s blesky) 30. 05. 2014 Miroslav Kučera. Strobist info - Průvodce fotografa (profesionální práce s blesky) Nedaří se vám práce s blesky ani ve studiu natož venku? Potřebujete věci spíše vidět než o nich pořád dokola číst? HOME > Grafika a fotografie > Strobist info - Průvodce fotografa (profesionální práce s blesky) Strobist info - Průvodce fotografa (profesionální práce s blesky) Původní cena: 260 Kč Strobist info - Průvodce fotograf...SOUVISEJÍCÍ KNIHY