To je Jeruzalém

To je Jeruzalém - Stanislav Setinský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Setinský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To je Jeruzalém.pdf


Chcete si knihu přečíst?To je Jeruzalém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Setinský. Číst To je Jeruzalém Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydat se do Jeruzaléma se Stanislavem Setinským, to není jako letět s nízkonákladovou společností a pak se pár dní prodírat davem turistů. Listovat knihou o Jeruzalémě je mnohem příjemnější: sedíte doma v křesle s kočkou na klíně, posloucháte starou nahrávku od Ofry Haza a propadáte se do města s dramatickou historií, procházíte hlučnými ulicemi plnými života a objevujete staré příběhy. A navíc je vaším společníkem i jistý Honza, který Jeruzalémem bloudí za vás... A máte-li na začátku knihy pocit, že ničemu nerozumíte, tak na konci už umíte i pár slov hebrejsky.


...m (hebrejsky יְרוּשָׁלַיִם ‎‎, Jerušalajim, arabsky القُدس ‎‎, al-Kuds) je, co do rozlohy a počtu obyvatel, největší město Izraele, kde na území o rozloze 125,1 km² žije celkem 901 300 obyvatel (údaje z konce roku 2017) ... From Jerusalem To You: The Saga of the Saints from 44 A.D ... ... . Izrael a Palestina považují Jeruzalém za své hlavní město, podle interního informačního podkladu českého ... Jeruzalem ili Jerusalim (hebrejski: יְרוּשָׁלַיִם‎ [Yerushalayim — Jerušalajm], arapski: القُدس‎‎ [al-Quds — el-Kuds]), prastari grad na Bliskom Istoku, te grad ključne važnosti za religije Judaizam, Hrišćanstvo i Islam.Broj stanovnika danas je 681.000. Jeruzalem je izrazito kulturno raznovrstan grad sa raznolikim nacionalnim, religijskim i socioekonomskim ... Stanislav Setínský / To je Jeruzalém. Vydat se do Jeruzaléma se Stanislavem Setinským, to není jako let ... Jeruzalém - Wikipedie ... .Broj stanovnika danas je 681.000. Jeruzalem je izrazito kulturno raznovrstan grad sa raznolikim nacionalnim, religijskim i socioekonomskim ... Stanislav Setínský / To je Jeruzalém. Vydat se do Jeruzaléma se Stanislavem Setinským, to není jako let...SOUVISEJÍCÍ KNIHY