Angličtina pro děti s mývalem Racsem

Angličtina pro děti s mývalem Racsem - Lucie Poslušná | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Poslušná
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina pro děti s mývalem Racsem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Angličtina pro děti s mývalem Racsem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Poslušná. Číst Angličtina pro děti s mývalem Racsem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je určená pro věkovou skupinu 8–10 let. Obsahuje 15 kapitol, slovníček apřílohy. Vkaždé kapitole je krátký příběh vpodobě komiksu, ve kterém je prezentována látka dané kapitoly. Poté následují cvičení procvičující všechny jazykové dovednosti, písemná cvičení se vypracovávají buď přímo do učebnice, nebo do sešitu. Každá kapitola má 4 celobarevné strany. Ve slovníčku mají žáci možnost poznamenat si český překlad. Důraz je kladený na párovou a skupinovou práci a rozvoj komunikačních dovedností.


...ina pro děti s mývalem Racsem Anglictina ... Divoká kachna Henrik Ibsen pdf - perfsconmarpearl ... .com. Se strojem času, Vicky a Mývalem se naučíte báječně anglicky! Publikace je určená pro věkovou skupinu 8 - 10 let. Obsahuje 15 kapitol, slovníček a přílohy. V každé kapitole je krátký příběh v podobě komiksu, ve kterém je prezentována látka dané kapitoly. Angličtina pro děti s mývalem Racsem Prodej skončil Publikace je určená pro věkovou skupinu 8 - 10 let. Navazuje na Pohádkovou angličtinu s ko ... Angličtina pro začátečníky 19.10.2009 - YouTube ... . Navazuje na Pohádkovou angličtinu s kocourem Vavřincem, ale lze ji použít i samostatně pro děti, které mají za sebou zhruba jeden rok angličtiny. Angličtina pro děti s mývalem Racsem Autor: Poslušná, Lucie Nakladatel: Edika E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY