Makedonština

Makedonština - Igor Stanojoski | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Igor Stanojoski
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Makedonština.pdf


Chcete si knihu přečíst?Makedonština ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Igor Stanojoski. Číst Makedonština Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, jejímž autorem je dlouholetý lektor makedonštiny Igor Stanojoski, je praktická učebnice současné makedonštiny určená pro české studenty. Látka v učebnici je rozdělena do 28 lekcí, které zahrnují jazykový materiál (lexikální a gramatický), nezbytný pro dosažení počáteční jazykové úrovně (?1-?2) při studiu cizího jazyka. Hlavním cílem této učebnice je připravit studenty na praktické používání makedonštiny v různých komunikačních situacích.Učebnice je doplněna texty ke čtení a překladu. Makedonsko-český slovník, který byl zařazen na konci učebnice, je diferenčně-frekvenční, čili obsahuje často užívaná slova, která se lexikálně a foneticky odlišují od svých českých ekvivalentů natolik, že český student s největší pravděpodobností neodhadne jejich význam.


...ština je jihoslovanský jazyk zapisovaný upravenou cyrilicí ... Překladač Google - Aplikace na Google Play ... .Nejblíže má k bulharštině (viz Gramelová, L.; Navýchod) a podle mínění některých [zdroj?] bulharských a řeckých lingvistů je makedonština pouze nářečím bulharštiny. Otázka jazykového sebeurčení Makedonců je velmi kontroverzní politické téma. Pro rozlišení od antické (helénské) makedonštiny ... Media in category "Macedonian language" The following 11 files are in this category, out of 11 total. Ethnographic Map of the Balkans (1912-1918) - Historische al ... Bulharština - Wikipedie ... . Ethnographic Map of the Balkans (1912-1918) - Historische alte Landkarte (Sammlerstück) von 1924.jpg 1,299 × 1,600; 637 KB Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků. Makedonie (řecky Μακεδονία, Makedonía) byla staré řecké královst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY