Snídaně u Tiffanyho

Snídaně u Tiffanyho - Truman Capote | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Truman Capote
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Snídaně u Tiffanyho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Snídaně u Tiffanyho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Truman Capote. Číst Snídaně u Tiffanyho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poválečný New York je pro Holly Golightlyovou rájem i klecí zároveň. Půvabná mladá dáma žije nespoutaně a ani se od nikoho spoutat nenechá. Každý večer hýří ve společnosti a pořádá dlouhé večírky i ve svém bytě. Nic ovšem netrvá věčně a jednoho dne Holly zkrátka zmizí. Ve vzpomínkách vypravěče – jejího souseda a důvěrníka z požárního schodiště – vyvstává obraz roztomilé, až naivní kokety, ale i mladé ženy, která více než po čemkoli jiném touží po šťastném a normálním životě.


... novela Snídaně u Tiffanyho je sice prózou nepříliš rozsáhlou, svým významem se však řadí k základním dílům moderní americké literatury ... Snídaně u Tiffanyho (1961) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... . V jistém smyslu může být její skromný objem známkou kvality; je to právě omezená plocha krátkého literárního útvaru, ... Tak bláznivou mladou dívku jen tak nenajdeš. Mezi nestárnoucí filmy určitě patří romantická komedie Snídaně u Tiffanyho, jež vznikla podle stejnojmenné úspěšné knihy Trumana Capoteho. Vypráví o mladé, půvabné a emancipované dívce Holly Golightlyové, která v New Yorku poněkud lehkomyslné sní svůj sen o skvělé budoucnost ... Snídaně u Tiffanyho (1961) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... . Vypráví o mladé, půvabné a emancipované dívce Holly Golightlyové, která v New Yorku poněkud lehkomyslné sní svůj sen o skvělé budoucnosti. Snídaně u Tiffanyho (v anglickém originále Breakfast at Tiffany's) je americký psychologicko-romantický komediální film z roku 1961 režiséra Blake Edwardse s Audrey Hepburnovou a Georgem Peppardem v hlavní roli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY