To bylo tvé jméno 1

To bylo tvé jméno 1 - Makoto Šinkai | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Makoto Šinkai
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To bylo tvé jméno 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?To bylo tvé jméno 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Makoto Šinkai. Číst To bylo tvé jméno 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se stane, když nutí venkovská rodina dceru (Na střední! Ta ostuda!) dodržovat hloupé tradice spojené s něčím tak starobylým jako folkor a obřady? Vykřičí nespokojenost do světa… a dojde k tomu, co si přála: vymění si tělo s někým jiným. Jak se vyrovná s rolí bezstarostného velkoměstského kluka? A on s nečekanými povinnostmi? V příběhu plném setkávání a míjení není nic jednoduché. Dokážou překonat osud, čas i vesmír a najít jeden druhého?


...o tvé jméno. 1 Makoto Šinkai. To bylo tvé jméno ... To bylo tvé jméno 01 - Chci.cz ... . 1. Makoto Šinkai. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy ... To bylo tvé jméno 1 Posty, které by tě mohly zajímat. žebříčky. #adamsilvera #aliceoseman. 1. 5. 2020 Nejlepší páry podle typu romantické linky V young adult knihách najdete tisíce rozmanitých příběhů a romantických linek, které vás uchvátí a donutí vás otáčet stránku za stránkou. Některé jsou roztomilé ... Hledáte To bylo tv ... To bylo tvé jméno 1 - Makoto Šinkai | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Některé jsou roztomilé ... Hledáte To bylo tvé jméno. 2 od Makoto Šinkai? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR To bylo tvé jméno. 2 Makoto Šinkai. 5,0 ( 1) Cesty osud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY