Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů

Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů - Martina Boledovičová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Boledovičová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Boledovičová,. Číst Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad - jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout? Vytvoříte si své vlastní rodinné rituály a tradiční svátky si společně s rodinou, sousedy a přáteli pěkně užijete.Rodina - Tradice - Rok - Rytmus - Příroda - Rituály - Vaření - Tvoření - ZahradaVšichni rádi slaví. V listopadu pečeme husy, Vánoce slavíme nejraději, na Velikonoce si obarvíme vajíčka. Víme ale proč? Filipojakubská či svatojánská noc nám znějí tajemně a magicky.Kniha vysvětluje konkrétní svátky, objevuje souvislosti, popisuje symboly a významy a promítá je do současného života. Obsahuje návody na jednoduché tvoření a recepty na tradiční i zapomenutá jídla (např. svatomartinské rohlíčky či šípkový čaj). Vychází z tradic a vrací rodinnému, ale i společenskému životu prapůvodní podstatu, kdy se žilo ve spojení s přírodními cykly a ve větší pospolitosti. Mnoho svátků a obyčejů se slaví společně - v obci, vesnici, komunitě, mezi sousedy. Nalaďte se na rytmus přírody, uzemněte se, prostě buďte. Najděte své kořeny, přirozenou práci, radost z tvoření a to vše předejte svým dětem. Jsou to totiž hodnoty, které tu budou s námi (snad) vždycky.Kniha je vhodná pro maminky, tatínky, pro mateřská centra, školky, školy, babičky a dědečky.


...ř (obálka máky) Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů ... U nás na kopečku: kniha je na světě ... . Skladem. ... Vystudovala Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Rok vyučovala v mateřské škole a nyní už 21 let učí na škole základní. Více. Martina Boledovičov ... Kniha Tradinář: Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tradinář: Rodinný a tvořivý... Tradinář - rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů ČR ... Soutěžte s námi o knihu Tradinář - český bestseller roku ... ... ... Tradinář - rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů ČR: Žijte tady a teď a hledejte a vnímejte krásu všedního dne. Nalaďte se na rytmus přírody, uzemněte se, prostě buďte a vytvářejte si své vlastní rodinné rituály a tradice. Hledáte Tradinář - Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů od Martina Boledovi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY