Vnímejte svět kreativně

Vnímejte svět kreativně - Philippa Stanton | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Philippa Stanton
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnímejte svět kreativně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vnímejte svět kreativně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philippa Stanton. Číst Vnímejte svět kreativně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se dívat, propojovat a tvořit Jak často si všimnete textury natřené zdi nebo vůně v domě vašich přátel? Uvědomujete si pocity, které to ve vás vyvolává? Propojte pozorování s emocemi a v praktických kreativních cvičeních objevujte nové možnosti, jak se dívat na svět okolo. Prozkoumávání a procvičováni vlastní kreativity je proces. Nejsou zde žádné testy, které by ověřovaly vaši úroveň pokroku, žádné známky, žádné složené či neúspěšné zkoušky – pouze vytrvalá hra a experimentování.


...te svět kreativně Jak se dívat, propojovat a tvořit PHILIPPA STANTON @5ftinf „Co slyším, to zapomenu ... Vnímejte svět kreativně Jak se dívat, propojovat a tvořit ... ... . Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím." Vnímejte svět kreativně Autor: Stanton, Philippa Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074133916 ISBN: 978-80-7413-391-6 Překlad: Němečková, Pavla Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 16 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Vnímejte svět kreativně. Původní cena: ... Propojte pozorování s emocemi a v praktických ... Vnímejte svět kreativně - Knihy.cz ... . vydání) Vnímejte svět kreativně. Původní cena: ... Propojte pozorování s emocemi a v praktických kreativních cvičeních objevujte nové možnosti, jak se dívat na svět okolo. Prozkoumávání a procvičováni vlastní kreativity je proces. Nejsou zde žádné testy, které by ověřovaly vaši ú...SOUVISEJÍCÍ KNIHY