Barevná říše zvířat

Barevná říše zvířat - Valter Fogato | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Valter Fogato
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barevná říše zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barevná říše zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valter Fogato. Číst Barevná říše zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Valtera Fogata přináší hravou a poutavou formou informace o pestrobarevných zvířatech a o funkcích, které toto zabarvení u živočichů má. To vše dokreslují pestré ilustrace malířky Isabelly Grottové, díky níž je Barevná říše zvířat pastvou pro oči. Říše zvířat je svět úchvatných barev. Šelmy, opice, ptáci, motýli, ryby… to je jen pár hrdinů této knížky. Ale i u dalších zvířat, u kterých to vůbec nečekáte, se projevila fantazie matky přírody a dala vzniknout skutečným živým uměleckým dílům. A proto se této zvláštní a jedinečné soutěže krásy mohou zúčastnit také žáby, hadi, a dokonce i pavouci. Abychom našli vítěze, procestovali jsme celý svět a vybrali ty nejbarevnější, nejoriginálnější a ano, i nejsympatičtější a nejvtipnější!


... dokreslují pestré ilustrace malířky Isabelly Grottové, díky níž je Barevná říše zvířat pastvou pro oči ... SCHMIDT Panoramatické puzzle Barevná říše zvířat 1000 ... ... . Říše zvířat je svět úchvatných barev. Šelmy, opice, ptáci, motýli, ryby… to je jen pár hrdinů této knížky. Ale i u dalších zvířat, u kterých to vůbec nečekáte, se projevila fantazie matky ... Barevná říše zvířat. Nás nejvíce zaujal popis rozdílů mezi srstí geparda, jaguára a levharta, které jsme doposud těžko rozeznávali. 🙂 Barevná říše zvířat. Velkoformátovou knihu BAREVNÁ ŘÍŠE ZVÍŘAT můžeme jen doporučit. Pokud vás ... Barevná říše zvířat - Valter Fogato | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 🙂 Barevná říše zvířat. Velkoformátovou knihu BAREVNÁ ŘÍŠE ZVÍŘAT můžeme jen doporučit. Pokud vás zaujala, mrkněte i na knihu stejného formátu a autorů NAVŽDY SPOLU. Vaše soutěže - Soutěž o knihu Barevná říše zvířat - Pokud hledáte knihu pojednávající o živočišné říši, už nehledejte! Máme tu pro vás tip, kterému neodoláte: je jím velkoform...SOUVISEJÍCÍ KNIHY