Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů

Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů - Kris Hirschmann | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kris Hirschmann
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kris Hirschmann. Číst Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Varování: Tato kniha není pro padavky, upejpavky a strašpytle! Zamaž se s těmito 16 lepkavými a zapáchajícími experimenty. Vyvíjej různé typy nechutného slizu, odstaň skořápku z vajíčka bez rozbíjení, nech narůst kus mýdla do obřích rozměrů a mumifikuj jednu fakt smradlavou rybu. Každý pokus je vysvětlen pomocí příkladů ze světa seriózní, skutečné vědy. Nasaď si kolíček na nos, gumové rukavice a ochranné brýle… nastal čas na trochu fakt nechutné vědy!


... informace o produktu Kniha Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů ... Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů od 154 Kč - Heureka.cz ... ... Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů - Kris Hirschmannová ... ... informace o produktu Kniha Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů. Kniha: Fakt slizká a smradlavá kniha pokusů - Kris Hirschmannová; Santy Gutierrez. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4...SOUVISEJÍCÍ KNIHY