Odhalení za úsvitu

Odhalení za úsvitu - Maria Grace Dateno | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Maria Grace Dateno
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odhalení za úsvitu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odhalení za úsvitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maria Grace Dateno. Číst Odhalení za úsvitu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravy do doby Ježíšovy, sériepříběhů pro děti ve věku 6–9 let. V celkem 6 dílech budou tři děti žijící v současnosti zažívat velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do Ježíšovy doby. K tomu nedochází náhodně, ale pokaždé se tak děje, když řeší nějaký „problém“. Cesta v čase zpět a zkušenosti, které tam nasbírají, jim pomohou v realitě řešit otázky tak, jak nás tomu učí evangelium. V závěrečném dílu se sourozenci opět vrátí do časů Ježíšových, konkrétně do města plného vojáků a děsivé temnoty, kde se stalo něco strašného… Přišli snad i tentokrát příliš pozdě na to, aby se setkali s Ježíšem?


... za úsvitu Autor: Dateno, Maria Grace Nakladatel: Paulínky EAN: 9788074503412 ISBN: 978-80-7450-341-2 Originál: Discovery at Dawn Překlad: Rebcová, Zuzana Popis: 1× kniha, brožovaná, 80 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Odhalení 3# - YouTube ... . vydání) Odhalení za úsvitu(Dateno Maria Grace) - Výpravy do doby Ježíšovy, série příběhů pro děti ve věku 6-9 let. V celkem 6 dílech budou tři děti žijící v současnosti zažívat velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do Ježíšovy doby. K tomu nedochází náhodně, ale pokaždé se tak děje, když řeší nějaký „problém". E-shop | Devocionálie, Liturgické predmety, Liturgické oblečenie, Knih ... Odhalení za úsvitu - ZAEX ... . K tomu nedochází náhodně, ale pokaždé se tak děje, když řeší nějaký „problém". E-shop | Devocionálie, Liturgické predmety, Liturgické oblečenie, Knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY