Opilé banány

Opilé banány - Petr Šabach | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šabach
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opilé banány.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opilé banány ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šabach. Číst Opilé banány Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novela Petra Šabacha, v níž se autor opět vrací do vzpomínek svých a svých přátel. Tři šestnáctiletí kamarádi se seznamují se světem dospělých, hospodami i prvními láskami a v šedivém světě osmdesátých let se snaží najít svůj svět barevný. Rozhodnou se odjet k moři, které je pro ně snovou představou o tom, jak opustit "fádní blbákov" přitroublých písní režimních autorů, nedostatku toaletního papíru a pomníků "význačných" soudruhů. Cesta kradeným stařičkým populárem však končí happyendem docela jiným, než bychom předpokládali.


...lek mě Opilé banány vlastně mile překvapily svou hloubkou schovanou pod slupku humorného odpočinkového dílka ... Opilé banány | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Další Šabachově tvorbě dám proto do budoucna jistě šanci. Kabátice. 3 12.04.2019. Je zvláštní, že když někdo umí podat naprosto smutné a šílené věci s humorem, tak se každý baví. I já se při ... Opilé banány book. Read 10 reviews from the world's largest community for readers. Kniha se v autorových vzpomínkách vrací do šedivého období osmdesátých... Opilé banány (2) Šabach je mi ... Petr Šabach - Opilé banány | Čtenářský deník | Český-jazyk ... ... . Kniha se v autorových vzpomínkách vrací do šedivého období osmdesátých... Opilé banány (2) Šabach je mistrný pozorovatel a vypravěč - důkazem je i tato jeho humorná kniha, v níž vypráví příběh tří šestnáctiletých kamarádů, kteří se v osmdesátých letech rozhodnou opustit šedi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY