Snové písně 2.

Snové písně 2. - George R.R. Martin | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Snové písně 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Snové písně 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Snové písně 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


George R. R. Martin je nejpopulárnějším autorem fantasy žánru současnosti a jedním z nejnadanějších vypravěčů v celé jeho historii. V objemné průřezové sbírce Snové písně nabízí čtenářům souhrn svých kratších prací, díky nimž poznáte i jeho nebývalý talent pro hororovou a vědecko-fantastickou tvorbu. Sbírka ve dvou svazcích odkrývá autorovu vzrušující cestu od nezkušeného spisovatele až po cenami zahrnovaného mistra. Ve druhém svazku se můžete těšit z vrcholných prací slovutného spisovatele včetně některých česky dosud nepublikovaných. Najdete zde mimo jiné skvělou hororovou novelu Proměna kůže, oblíbenou povídku Portréty dětí a dokonce i několik autorových televizních scénářů. Chybět samozřejmě nemohou ani výlety do populárních světů Divokých karet a Písně ledu a ohně. Podmanivý sborník navíc zahrnuje autorovy neocenitelné biografické komentáře, které z knihy činí neopomenutelnou volbu pro všechny Martinovy oddané čtenáře a stejně tak i pro novou generaci jeho příznivců.


...písně bych brala jako obyčejnou žďímačku peněz, ale ze sobeckých důvodu nemohu ... Snové písně 2. | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Ano, dost povídek je i někde jinde. A já některé z nich už četla. Jenže třeba ke sbírce Písečníci a Písním mrtvých se nedostanu, takže sem se Snovými písněmi. Víc o jednotlivých povídkách u jednotlivých povídek. Kniha: Snové písně 2. (George R.R. Martin). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Snové písně 2. George R.R. Martin; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 478 K ... Snové písně 2. — Nakladatelství Argo ... . George R.R. Martin; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 478 K č. George R. R. Martin je nejpopulárnějším autorem fantasy žánru současnosti a jedním z nejnadanějších vypravěčů v celé jeho historii. ... Snové písně ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY