Eliza a její nestvůry

Eliza a její nestvůry - Francesca Zappia | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Francesca Zappia
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Eliza a její nestvůry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Eliza a její nestvůry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francesca Zappia. Číst Eliza a její nestvůry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Její příběh je fenomén. Její život katastrofa. Ilustrovaný román o životě nejen na sítích.Eliza je stydlivá a trochu divná holka, ale na internetu se z ní stává anonymní tvůrkyně populárního komiksu Nestvůrné moře. Vůbec si neumí představit, že by se jí ve skutečném světě mohlo líbit tolik jako ve virtuálním. Tedy do chvíle, než do školy nastoupí fanoušek její tvorby Wallace. Rozumí si a Eliza začne přemýšlet, jestli by život offline nestál za zkoušku. Jenže pak vyjde její identita najevo a všechno, co vybudovala, se začne rozpadat.


...i nedokáže představit, že by se jí v realitě mohlo kdy líbit tolik jako v té virtuální, a rozhodně nemá chuť to zjišťovat ... Recenze knihy Eliza a její nestvůry (Francesca Zappia ... ... . Pak začne na její školu chodit Wallace Warland, největší fanoušek Nestvůrného moře a autor oblíbených fanfikcí. Eliza a její nestvůry. Zappia Francesca. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 19.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Tedy do chvíle, než do školy nastoupí fanoušek její tvorby Wallace. Rozumí si a Eliza začn ... Eliza a její nestvůry - Francesca Zappia | Knihy na ... ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Tedy do chvíle, než do školy nastoupí fanoušek její tvorby Wallace. Rozumí si a Eliza začne přemýšlet, jestl i by život offline nestál za zkoušku. Jenže pak vyjde její identita najevo a všechno, co vybudovala, se začne rozpadat. ... Kniha Eliza a její nestvůry Eliza je stydlivá a trochu divná holka, ale na internetu se z ní stává anonymní tvůrkyně populárního komiksu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY