Index hrůzy

Index hrůzy - Robert Harris | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Harris
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Index hrůzy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Index hrůzy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Harris. Číst Index hrůzy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeho jméno je před běžným občanem pečlivě střeženo, v tajnůstkářských, uzavřených kruzích nejbohatších lidí světa je však doktor Alex Hoffmann legendou – vizionářským vědcem, jehož počítačový software mění ve zlato vše, s čím přijde do kontaktu. Společně se svým společníkem, investičním bankéřem, vyvinul Alex převratnou formu umělé inteligence, která sleduje lidské emoce, což jí umožňuje předvídat pohyby na finančních trzích se záhadnou přesností. Jeho výtvor generuje miliardy dolarů, libuje si v panice – a žije ze strachu. Jednoho časného rána, zatímco Alex ještě spí, se zlověstnému vetřelci podaří narušit důmyslné zabezpečení jeho domu na břehu jezera. Tak začíná děsivá noční můra paranoie a násilí, během níž se Alex – s rostoucím zoufalstvím – snaží zjistit, kdo se ho pokouší zničit. Než se na Ženevu snese noc, propadnou finanční trhy vřavě a zmatku a Alexův – i náš – svět se navždy změní.


...růzy . Robert Harris; Robert Harris . 4,5 ... Index hrůzy | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Detektívky Trilery Novely, poviedky, antológie Romány Slovenská próza Spoločenské hry. Všetky knihy autora . Kniha Zlín, 2014. 5-6 hodín čítania ... Kniha Index hrůzy Přidat komentář. VeruRomanská. 1 05. dubna. Tak tohle se mi líbilo moc :) Snad i víc než Mnichov, což byla první kniha, kterou jsem od toho autora četla (na druhou stranu, Otčina mě zase tak neuchvátila). ... The z-index property specifies the st ... Index hrůzy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... The z-index property specifies the stack order of an element. An element with greater stack order is always in front of an element with a lower stack order. Note: z-index only works on positioned elements (position: absolute, position: relative, position: fixed, or position: sticky). The...SOUVISEJÍCÍ KNIHY