Petr Pastrňák: 1994-2014

Petr Pastrňák: 1994-2014 - Martin Dostál | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Dostál
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Petr Pastrňák: 1994-2014.pdf


Chcete si knihu přečíst?Petr Pastrňák: 1994-2014 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Dostál. Číst Petr Pastrňák: 1994-2014 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vlnivé abstrakce a Hořící lesy, válečkové kompozice a krajiny inspirované minulými epochami, to jsou jen některá z témat, kterými obohacuje české umění posledních dvaceti let malíř Petr Pastrňák. U příležitosti retrospektivní výstavy v Galerii výtvarného umění v Ostrave vychází jeho první monografie, která obsahuje všechny etapy malířovy práce a rozhodně potěší nejen jeho zanícené obdivovatele a sběratele. Text napsal Martin Dostál, graficky knihu vypravila Lenka Jasanská.


...4 Petr Pastrňák Martin Dostál. 4 / 5 Vítr vlní tichý les The Wind Ripples the Still Woods Pohybovat se v umění mně připadá naprosto při-rozené ... Podnikatel.cz ... . Myslím, že to zcela přirozené připadá i Pet-rovi Pastrňákovi, malíři, který již dobrých dvacet let Kniha 'Vlnivé abstrakce a Hořící lesy, válečkové kompozice a krajiny inspirované minulými epochami, to jsou jen některá z témat, kterými obohacuje české umění posledních dvaceti let malíř Petr Pastrňák. U příležitosti retrospektivní výstavy v Galerii výtvarného umění v Ostrave vychází jeho první monografie, která obsahuje všechny etapy mal ... Umění KANT | Zboží.cz ... . U příležitosti retrospektivní výstavy v Galerii výtvarného umění v Ostrave vychází jeho první monografie, která obsahuje všechny etapy malířovy práce a ... Kniha: Petr Pastrňák -- 1994-2014 - Martin Dostál. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY