Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích

Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích - Jamie Thomson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jamie Thomson
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jamie Thomson. Číst Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích Online je nyní tak snadné!

POPIS


U devíti pekel! Temný pán, největší ničitel a nejvyšší vládce Temnokraje, který je momentálně nucen přebývat v těle ubožáckého pozemského kluka, musí čelit dalším nesnázím. Doufal, že se konečně vrátí do rodného Temnokraje a že mu bude vládnout ve své pravé, děsuplné podobě. Jenže ouha, místo něj tam mocné kouzlo odneslo jeho pozemskou kamarádku Suz. Ale to ještě není to nejhorší. Ti pitomci v Temnokraji totiž považují Suz za Královnu temnot. A ta se pohodlně uvelebí Temnému pánu na jeho trůně a začne měnit říši podle svého vkusu. Orkové a paladinové ji však za svou vládkyni odmítnou uznat a raději navzdory staletím trvajícímu nepřátelství uzavřou spojenectví. Je nejvyšší čas zasáhnout! Temný pán se musí vrátit domů a postarat se o pořádek. Jenže jak?! Britský deník Daily Express označil Temného pána za „jednu z nejoriginálnějších knih roku“. První díl, který Argo vydalo vloni, Temný pán - Školní roky, získal prestižní Cenu Roalda Dahla 2012 za nejvtipnější knihu.


...emný pán 2 - Zloduch v nesnázích - Jamie Thomson ... Kniha Temný pán - 1. - Školní roky - Trh knih - můj ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Temný pán, největší ničitel a nejvyšší vládce Temnokraje, který je momentálně nucen přebývat v těle ubožáckého pozemského kluka, musí čelit dalším nesnázím. Doufal, že se konečně vrátí do rodného Temno ... Temný pán 2 - Zloduch v neznázích - Jamie Thomson ... ... . Doufal, že se konečně vrátí do rodného Temnokraje a že mu bude vládnout ve své pravé, děsuplné podobě. Temný pán 2 - Zloduch v nesnázích. Jamie Thomson. 4.7 z 5 hvězdiček. 298 K ... Všechny informace o produktu Kniha Temný pán 2 - Zloduch v neznázích - Thomson Jamie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY