Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého

Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého - Vlastimil Vondruška | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyslanec českého krále jedná ve Slezsku, ale zmizí a nikdo netuší, co se mohlo stát. Protože jde o ožehavou diplomatickou misi, je třeba postupovat taktně. Král Přemysl II. Otakar samozřejmě nechce nechat pátrání jen na vratislavských úřadech, proto posílá do Slezska v přestrojení svého věrného služebníka Oldřicha z Chlumu a jeho pomocníky panoše Otu a velitele Diviše. Jakmile však ti tři dorazí do Vratislavi, dojde k vraždu, která nejen že pátrání zkomplikuje, ale odvede jejich pozornost zdánlivě úplně jiným směrem.


... českého krále jedná ve Slezsku, ale zmizí a nikdo netuší, co se mohlo stát ... Série Hříšní lidé Království českého | Knihy Dobrovský ... . Protože jde o ožehavou diplomatickou misi, je třeba postupovat ta... Hříšní lidé Království českého: Smrt ve Vratislavi - Vlastimil Vondruška | Databáze knih Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Smrt ve Vratislavi - Hříšní lidé Království českého. ... Anotace. Vyslanec českého krále jedná ve Slezsku, ale zmizí a nikdo netuší, co se m ... Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého ... . Vyslanec českého krále jedná ve Slezsku, ale zmizí a nikdo netuší, co se mohlo stát. Protože jde o ožehavou diplomatickou misi, je třeba postupovat taktně. Král Přemysl II. Otakar samozřejmě nechce nechat pátrání jen na vratislavských úřadech, proto ... Smrt ve Vratislavi: Hříšní lidé království českého. ... Vyslanec českého krále jedná ve Slezsku, ale zmizí a nikdo netuší, co se mohlo stát. Protože jde o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY