Bezpečnost na internetu pro všechny

Bezpečnost na internetu pro všechny - Thorsten Petrowski | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Thorsten Petrowski
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezpečnost na internetu pro všechny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bezpečnost na internetu pro všechny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thorsten Petrowski. Číst Bezpečnost na internetu pro všechny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uživatelé internetu jsou vystaveni trvalým hrozbám, aniž by o tom věděli. Například podvodným webovým stránkám, útokům hackerů i úřednímu špiclování. Kdo si nedá pozor, dá se snadno překvapit, podvést a dokonce i ožebračit. Tato kniha vyjmenovává bezpečnostní rizika a nebezpečí hrozící uživatelům internetu a smartphonů, současně však poskynuje instrukce, jak se jim vyhnout. Srozumitelně a jednoduše, takže poslouží nejen pokročilejším uživatelům, ale i úplným začátečníkům. Viry či hackeři se vtírají do cizích počítačů neslyšně a nepozorovaně. Vysávají důvěrné informace, plundrují bankovní konta anebo lákají na drahé stránky. Rozličná internetová nebezpečí jsou už tak všestranná, že průměrný uživatel nemá téměř žádnou šanci se jim vyhnout. Autor publikace pracuje jako soudní inspektor evropských informačních technologií. Jeho tipy a praktické zkušenosti s různými uskalími a nebezpečnými fígly na internetu představují pro mnohé uživatele doslova záchranu v hodině dvanácté.


...ě na internetu: 10 tipů jak poznat škodlivý email ... Bezpečnost na internetu - hesla - poradna.net ... . Pavel Sviták, včera, Internet. Žádné komentáře.. Bezpečné chování na internetu se stalo nutností již dávno, ale stále se ukazuje, že je potřeba o hrozbách informovat a nutit uživatele k maximální opatrnosti. Bezpečnost na internetu je již nějakou dobu hojně probírané téma. Existuje několik zásad, které byste měli dodržovat a zvýšit tak bezpečí svých dat. Které to jsou? Internet dnes hýbe světem. Lidé ... Centrum Google pro bezpečnost na internetu - větší ... ... . Které to jsou? Internet dnes hýbe světem. Lidé na něm tráví celé dny - využívají ho v práci, při odpočinku i při nakupování. Bezpečnost na internetu pro všechny Autor: Petrowski, Thorsten Nakladatel: Dialog EAN: 9788074240669 ISBN: 978-80-7424-066-9 Překlad: Kurka, Tomáš ... Centrum Google pro bezpečnost na internetu Nabízet služby pro každého znamená také chránit všechny uživatele. Na webu safety.google nale...SOUVISEJÍCÍ KNIHY