T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7: 1938-

T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7: 1938- - Stanislav Polák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Polák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7: 1938-.pdf


Chcete si knihu přečíst?T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7: 1938- ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Polák. Číst T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7: 1938- Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmá, poslední část monografie souhrnně hodnotí osobnost T. G. Masaryka, jehož biografii podaly předešlé svazky. Tradice tohoto myslitele a státníka, za první Československé republiky byla silná a vlivná, následujícím půlstoletím totalitních diktatur se zdála už být zničena; a přece nezanikla, neboť obsahuje trvale platné ideje a sugestivní příklad velké osobnosti. Kniha obsahuje přehled archivních pramenů a literatury a celkové české a anglické shrnutí díla.


...ryk Za ideálem a pravdou 7 1938-Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7 - Stanislav Polák ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7 - Stanislav Polák . Sedmá, poslední část monografie souhrnně hodnotí osobnost T. G. Masaryka, jehož biografii podaly předešlé svazky. Tradice tohoto myslitele a státníka, za první Československé ... T.G.MASARYK-ZA IDEÁLEM A PRAVDOU 5. / Nejlevnější knihy ... . G. Masaryka, jehož biografii podaly předešlé svazky. Tradice tohoto myslitele a státníka, za první Československé republiky byla silná a vl Get this from a library! T.G. Masaryk : za ideálem a pravdou. [Stanislav Polák] Kniha: T.G.Masaryk Za ideálem a pravdou 7 -- 1938- - Stanisl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY