Cestujeme světadíly: Chvilku čteš ty a chvilku já

Cestujeme světadíly: Chvilku čteš ty a chvilku já - Stanislava Bumbová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Bumbová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestujeme světadíly: Chvilku čteš ty a chvilku já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestujeme světadíly: Chvilku čteš ty a chvilku já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Bumbová. Číst Cestujeme světadíly: Chvilku čteš ty a chvilku já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha z edice Chvilku čteš ty a chvilku já je určena dětem od 6 let, které se učí číst. Aniž by to mělo vliv na děj knihy, je graficky upravena tak, že vždy část textu čte zkušený čtenář a modře psanou část textu začátečník. Pro lepší rozvoj čtení jsou použita malá i velká písmena a dokonce i psací text. Postupem času mohou děti číst delší pasáže a rodiče kratší, zkušenější čtenáři si mohou celou knížku přečíst sami. Půvabně ilustrovaná knížka seznamuje děti s jednotlivými světadíly, jejich charakteristickými prvky a typickými zvířátky, která zde žijí. Autorka nabízí pohled do minulosti a představí zajímavosti jednotlivých kontinentů. Na děti čekají drobné úkoly vyplývající z textu a hádanky. Žánrová rozrůzněnost tentokrát nabízí kromě formy básniček a krátkých příběhů také seznámení s populárně-naučným stylem. Knížka by tak měla sloužit nejen k prvočetbě, ale i k poučení malých čtenářů.


...me světadíly Chvilku čteš ty a chvilku já ... Cestujeme | Srovnanicen.cz ... ... Kniha z edice Chvilku čteš ty a chvilku já je určena dětem od 6 let, které se učí číst. Aniž by to mělo vliv na děj knihy, je graficky upravena tak, že vždy část textu čte zkušený čtenář a modře psanou část textu začátečník. Pro lepší rozvoj čtení jsou ... Cestujeme světadíly, Kniha z edice Chvilku čteš ty a chvilku já je určena dětem od 6 let, které se učí číst. Aniž by to mělo vliv na děj knihy, je graf ... Cestujeme světadíly | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Aniž by to mělo vliv na děj knihy, je graficky upravena tak, že vždy čás Kniha z edice Chvilku čteš ty a chvilku já je určena dětem od 6 let, které se učí číst. Aniž by to mělo vliv na děj knihy, je graficky upravena tak, že vždy část textu čte zkušený čtenář a modře psanou část textu začátečník. Kniha z edice Chvilku čteš ty a chvilku já je určena dě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY