Za hranicemi biotroniky: Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice

Za hranicemi biotroniky: Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice - Věnceslav Patrovský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Věnceslav Patrovský
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za hranicemi biotroniky: Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za hranicemi biotroniky: Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věnceslav Patrovský. Číst Za hranicemi biotroniky: Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor Ing. Věnceslav Patrovský, CSc. (28.5.1926-12.10.2000), mj. spolužák známého MUDr. Ludvíka Součka, jako první u nás připravil kovové galium, které se používá do svítících diod a displejů. Věnoval se zejména výzkumu v oblasti analytické chemie vzácných a stopových prvků. Od 70. let současně věnoval pozornost různým záhadám a problémům, především UFO, hraničním jevům a vlivu energií na organismy a vodu.V průběhu života pak napsal okolo 70 odborných publikací a řadu populárně vědeckých článků.Z OBSAHU: Záhadná místa na Zemi *Alchymie * Víte, co je radiestézie? * Náš přítel magnet * Úvahy nad gravitací * Záhady na Měsíci a na Marsu * Záhada kulového blesku * UFO stále záhadné * Kruhy a obrazce v obilí * Letecké záhady starověku * Paralelní svět a časové posuny * Kde byl Ježíš mezi 13. a 30.


...nicemi biotroniky: Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice Věnceslav Patrovský Nakladatel: CAD Press 2011 Kniha: Za hranicemi biotroniky - Věnceslav Patrovský ... e-zinu - MAFIADOC.COM ... ... Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice Titul je skladem 2ks - odesíláme ihned. ... (záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice) Předmětná hesla Biotronika Záhady Nevysvětlené jevy Objevy a vynálezy. Za hranicemi biotroniky Výprodej zbo ... Knihy » Kategorie » Záhady ... Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice Tato kniha je souhrnem nejzajímavějších z ... Nakladatelství CAD Press | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Za hranicemi biotroniky Výprodej zbo ... Knihy » Kategorie » Záhady ... Záhady a hraniční jevy pohledem vědy a intuice Tato kniha je souhrnem nejzajímavějších záhad a problémů, částečně či zcela vyřešených, doplněných některými málo známými zajímavostmi. Měla by také čelit invazi zahraničních autorů, kteří ... Kniha Za hranicemi biotroniky - Záhady a hraniční jevy p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY