Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení

Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení - Adyshanti | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adyshanti
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adyshanti. Číst Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milost - rozporuplné slovo, alespoň v češtině. A přece jde o stav bytí, kterého je nám tolik zapotřebí.Adyshanti, mladý u nás ještě neznámý autor, se zabývá příčinami utrpení, které si ale často způsobujeme sami. A zároveň nabízí návod, jak z toho ven. Jakmile se dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Tato kniha ukazuje zůsoby, jak se takovému stavu bytí otevřít, jak se otevřít milosti a tomu tajemnému světlu, které září během skrytých a tichých okamžiků. Které v nás zažehává jiskru a mění náš způsob vnímání světa. Máme-li se milosti otevřít, musíme se vzdát iluze, že máme svůj život pod kontrolou, přestat se zabývat minulostí a žít budoucností. Poznatky, které Adyashati shromáždil v tété knize, by měly sloužit k přemýšlení a meditaci, pomocí které můžete zjistit, zda máte stejnou osobní zkušenost. Pravdu totiž nenejdeme ve slovech, ale pouze v nás samých.


... milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení ... Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení - Adyshanti ... ... . Adyshanti ... Pád do milosti Autor: Adyshanti Nakladatel: Synergie EAN: 9788073702786 ISBN: 978- 80-7370-278-6 Originál: Falling into Grace Překlad: Vlčková, Petra Popis: 1× kniha, brožovaná, 198 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Pád. do. milosti. ADYASHANTI. Cesta k vnitřnímu probuzení. Pád . do. milosti. Pád do milosti . Adyashanti. Z anglického originálu Falling into Grace přeložila Petra Vlčková. Odpovědná redaktorka Soňa Havlová. ... Kniha: Pád do milosti - Adyshanti | Knihy.ABZ.cz ... . Odpovědná redaktorka Soňa Havlová. Grafická úprava a sazba Art D, www.art-d.com. Výroba CPI Moravia Books s. r. o. Vydalo nakladatelství Synergie ... Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Adyshanti. Přečtěte si s námi knihu Pád do milosti: Cesta k vnitřnímu probuzení na pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY