Restaurátor

Restaurátor - Julián Sánchez | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Julián Sánchez
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Restaurátor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Restaurátor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julián Sánchez. Číst Restaurátor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po úspěšném románu Starožitník nechává Julián Sánchez ožít své alter ego v dalším napínavém příběhu. Spisovatel Alonso přijíždí z New Yorku zpět do milovaného města San Sebastiánu za bývalou ženou Bety, s níž v předchozím románu prožil dobrodružství v Barceloně. Bety mu představuje nového kolegu a dobrého přítele, restaurátora obrazů Brucknera. Stárnoucí, ale elegantní Američan ve Španělsku shromažďuje materiál pro celoživotní dílo – monografii o malíři Sertovi. Krátce po Alonsově příjezdu je však Bruckner nalezen utonulý a začíná se rozvíjet příběh ještě záhadnější a rozvětvenější než ten předchozí.Alonso díky úspěchu svých předchozích titulů dostává v Americe výhodnou smlouvu od nového nakladatele a zaváže se napsat historický thriller. A za námět si bere skutečnou událost Brucknerovy smrti. Potřebuje jej však rozpracovat do románového děje se zápletkou, a tak se spolu s Bety nechává vtáhnout do pátrání po okolnostech Brucknerova úmrtí. Sám se začíná zajímat o život a dílo Josého Serta, před válkou nejlépe placeného malíře na světě, a zjišťuje dalekosáhlé souvislosti. Pátrání jej zavede třeba až do Paříže za nacistické okupace, kde se dozvídá o tajuplném – a pro příběh možná zásadním – pokladu židovské rodiny Wendelů…Ovšem i postava restaurátora Brucknera je obestřena složitými záhadami: byl veteránem války ve Vietnamu, členem plavecké reprezentace Spojených států na dvou olympiádách (takže se jistě neutopil jen tak) a jeho družka zahynula při tragické nehodě. Věděl snad o Sertovi či pokladu, s nímž měl umělec co do činění, příliš mnoho? Je možné, aby sedmdesát let staré události takto doznívaly v současnosti? Sejde se v jednom bodě linie pátrání, které provádí spisovatel Alonso na vlastní pěst, s historickou skutečností, o níž věděl restaurátor možná tolik, že ho to stálo život?


...tor, Veszprém. 323 likes · 1 talking about this · 6 were here ... Restaurování nábytku - restaurování starožitností - Kubík ... . képző- és iparművészeti alkotások restaurálása Úvodní stránka. Ministerstvo; Působnost ministerstva; Ministr; Přihláška hodnotitele; Organizační struktura; Státní a rezortní ceny; Státní služba Restaurátor, Csongrád. 139 likes · 1 talking about this. Restaurálásról - okleveles festőrestaurátor szakértőtől. Műemlékek, templomok, kastélyok ... Válogatott Restaurátor ... restaurator - Wiktionary ... . Műemlékek, templomok, kastélyok ... Válogatott Restaurátor linkek, ajánlók, leírások - Restaurátor témában minden! Megbízható, ellenőrzött tartalom profi szerkesztőktől -... Define restorer. restorer synonyms, restorer pronunciation, restorer translation, English dictionary definition of restorer. tr.v. re·stored , re·stor·i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY