Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město

Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město - Ransom Riggs | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ransom Riggs
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ransom Riggs. Číst Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město Online je nyní tak snadné!

POPIS


Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster.A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék pro svou milovanou ředitelku, slečnu Peregrinovou. Jenže ve městě ničeném válkou číhají nečekaná překvapení na každém rohu. A než Jacob dovede podivné děti do bezpečí, musí učinit důležité rozhodnutí, které se týká jeho lásky k Emmě Bloomové. Sirotčinec slečny Peregrinové vtáhne čtenáře do imaginárního světa telepatie a časových smyček, cirkusových triků a vlkodlaků – do světa obydleného „podivnými“ dospělými, vrahounskými stvůrami a bizarními druhy zázračných zvířat. Stejně jako v prvním díle v sobě i druhá část Podivných dětí spojuje napínavou fikci s dosud nepublikovanými dobovými fotografiemi a nabízí tak jedinečný čtenářský zážitek.


...ádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje ... Kniha: Sirotčinec slečny Peregrinové Podivné město | Knihy ... ... . Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék pro svou milovanou ředitelku, slečnu Peregrinovou. Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město - audiokniha. Děti ze Sirotčince slečny Pereg ... Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město - Ransom ... ... . Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město - audiokniha. Děti ze Sirotčince slečny Peregrinové jsou zpět! Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk - jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná... Všechny informace o produktu Kniha Sir...SOUVISEJÍCÍ KNIHY