Cítit se dobře: Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek

Cítit se dobře: Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek - David D. Burns | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David D. Burns
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cítit se dobře: Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cítit se dobře: Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David D. Burns. Číst Cítit se dobře: Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mezinárodně uznávaná profesionální příručka na léčbu deprese a podobných problémů (negativní stavy, špatná nálada, slabá motivace...). Její mimořádnost spočívá v tom, že se jí každý může řídit svépomocně. Vynikající terapeut v ní předkládá množství ukázkových dialogů, příkladů, rozborů případů, podrobných návodů a důležitých vysvětlení (včetně pojednání o pozitivech i negativech užívání antidepresiv nebo jiných léků).


...Cítit se dobře -- Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek - David D ... 9. DUŠEK, 17. OSHO: Liečenie duše Bratislava : Eugenika ... ... . Burns. Fungujeme! ... (jak se dostat z pasti ničivých myšlenek) Další popis zobrazit. Úžasná kniha! Absolútne logicky vám vysvetlí, aké automatické negatívne myšlienky vás držia v pasci. Tento triezvy pohľad na vec vás každých pár strán ... Knihy » Cítit se dobře » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (45) ... Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek. Autor: Burns David D., . ... Cítit se dobře - David D. Burns | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek. Autor: Burns David D., ... Jak se vyléčit z úzkosti, když vás nikdo jiný vyléčit nemůže. EUGENIKA Scher Amy B. Na sklade: 331ks: bežná cena: David D. Burns - Cítit se dobře . Jak se dostat z pasti ničivých myšlenek. Úžasná kniha! Absolútne logicky vám vysvetlí, aké automatické negatívne myšlienky vás držia v pasci. Tento triezvy pohľad na vec vás každých pár...SOUVISEJÍCÍ KNIHY