NutriRestart: aneb zpátky do flow

NutriRestart: aneb zpátky do flow - Radka Burdychová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radka Burdychová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
NutriRestart: aneb zpátky do flow.pdf


Chcete si knihu přečíst?NutriRestart: aneb zpátky do flow ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Burdychová. Číst NutriRestart: aneb zpátky do flow Online je nyní tak snadné!

POPIS


Revoluční kniha s novým náhledem na hubnutí, očistu těla, odkyselení a vyrovnání hormonálního i psychického systému lidského organismu. Autorka, která je světově uznávaným odborníkem, má doktorát z chemie a je majitelkou vzdělávacího zařízení pro nutriční odborníky. V knize autorka pro širokou veřejnost srozumitelným způsobem popisuje unikátní metodu pro ozdravení lidského těla, jeho zbavení se jedů a škodlivin a tím nastolení rovnováhy, tělesné u duševní. V knize je popsán unikátní 4-týdenní program, včetně receptů, péče o tělo, psychiku a pohybových aktivit. Flow je v knize míněno jako stav organismu, kdy vše funguje tak jak má, tak jak to příroda chtěla – je to stav, kdy si náš fyzicky i psychicky zdravý organismus přirozeně vybírá pro tělo dobré potraviny, nápoje a suroviny, nemá problémy s jejich trávením a zpracováním, netrpí žádnými alergiemi a nesnášenlivostmi, neukládá si tuk na horší časy; je to stav dobré fyzické kondice, kdy jsme propojeni se svým vlastním tělem, nic nás nebolí a dobře zvládáme každodenní fyzické i psychické úkony. „Flow je zkrátka spokojenost těla i duše“ Přidanou hodnotou knihy je existence webových stránek www.nutrirestart.cz, kde čtenáři naleznou bonusové kapitoly, další výborné recepty, dotazníky a návody pro hubnutí, očistu těla a jednotlivých orgánů a praktické tipy pro zdravý životní styl. Kniha je navíc slevovým kuponem v hodnotě 299 Kč pro kurzy výživy, koučování a zdravého životního stylu u autorčiny vzdělávací společnosti NutriAcademy, s.r.o.


...e popsána v knize Nutrirestart aneb zpátky do FLOW mezinárodně uznávané autorky Ing ... Z podvědomí do vědomí aneb jak se otevřít ... . Radky Burdychové, Ph.D., MBA. Radky Burdychové, Ph.D., MBA. Kniha je k dispozici ve všech knihkupectvích nebo máte možnost zakoupit si ji prostřednictvím těchto webových stránek (v e-shopu). Kniha: NutriRestart -- aneb zpátky do flow - Radka Burdychová ... Flow je v knize míněno jako stav organismu, kdy vše funguje tak jak má, tak jak to příroda chtěla - je to stav, kdy si náš fyzicky i psychicky zdravý organismus přirozeně vybírá pro tělo dobré potraviny, nápoje a suroviny, nemá problémy s jejich trávením ... NutriRestart aneb zpátky do flow. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibl ... NutriRestart. aneb zpátky do flow - Radka Burdychová ... ... ... NutriRestart aneb zpátky do flow. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY