Co s námi bude?: Stručná historie příštích 20 let

Co s námi bude?: Stručná historie příštích 20 let - Milan Vodička | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Vodička
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co s námi bude?: Stručná historie příštích 20 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co s námi bude?: Stručná historie příštích 20 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Vodička. Číst Co s námi bude?: Stručná historie příštích 20 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aniž si to uvědomujeme, stojíme vždy jednou nohou v budoucnosti a na řadu vymožeností i problémů již „máme zaděláno“. Co nás tedy čeká? Jaká bude budoucnost v oblasti automobilismu, sportu, kulinářství, sexu, cestování a zábavy. Jaké katastrofy nám hrozí? Jaké velmoci se zrodí, které civilizace začnou upadat? A s jakými zvířaty budeme na této planetě spolužít? Novinář Milan Vodička nám může napovědět. Jeho poutavá a neobyčejně zajímavá kniha se zabývá blízkou budoucností příštích dvaceti let. Budoucnost je to blízká, ale proud změn je rychlý; obrovský. Máme se bát pizzlyho? Bude voda nad zlato? Jak se k sobě mají cibetky a politika? Seknem se sexem? Může vás váš pes zažalovat? Co s nadbytečným testosteronem? Čím se živí vertikální rolník? To a ještě mnohem víc se dozvíte v knize Co s námi bude.


...ny informace o produktu Kniha Co s námi bude? ... Kniha Co s námi bude? - Stručná historie příštích 20 let ... ... . Stručná historie příštích 20 let Milan Vodička Práh, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co s námi bude?. Stručná historie příštích 20 let Milan Vodička Práh. Co s námi bude? Stručná historie příštích 20 let book. Read 13 reviews from the world's largest community for readers. Aniž si to uvědomujeme, stojíme vž... Co s námi bude? Za příštích 20 let? ( ... Co s nami bude | Sleviste.cz ... ... Co s námi bude? Za příštích 20 let? (Teď už 15) Jak píše sám autor, nemáme věšteckou kouli a s přesností nedokážeme určit, co bude. Můžeme jen předpokládat, jak by to mohlo být. A tak nás velmi nenásilnou formou seznamuje s různorodými tématy, kte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY