Neobyčejná teorie světla a látky: Kvantová elektrodynamika

Neobyčejná teorie světla a látky: Kvantová elektrodynamika - Richard P. Feynman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard P. Feynman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejná teorie světla a látky: Kvantová elektrodynamika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neobyčejná teorie světla a látky: Kvantová elektrodynamika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard P. Feynman. Číst Neobyčejná teorie světla a látky: Kvantová elektrodynamika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Richard Feynman proslul jednak jako Einsteinův nástupce a rozvíjitel relativistického pohledu, ale též jako úspěšný popularizátor vědy. Dokázal běžnému čtenáři přiblížit ty nejsložitější teorie, které se vznášejí v abstraktních výšinách, aniž by ho zahlcoval řadou rovnic a jiných neprostupných formulí. Navíc zlidštil i pohled na vědecké pracovníky, když nabídl pohled na leckdy nelehké myšlenkové pochody moderních fyziků. V této knize přibližuje teorii kvantové dynamiky, jejímž je spoluautorem a za níž také roku 1965 obdržel Nobelovu cenu.


...jná teorie světla a látky Autor: Feynman, Richard P ... Richard Feynman - Wikipedie ... . Nakladatel: Aurora EAN: 9788072990450 ISBN: 80-7299-045-4 Originál: The Strange Theory of Light and Matter Překlad: Adamovi, Jiří a Dagmara Popis: 1× kniha, vázaná, 158 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2001 Neobyčejná teorie světla a látky. Richard P. Feynman: Neobyčejná teorie světla a látky. Kvantová elektrodynamika. Praha, Aurora 2001. Z anglického originálu QED: Th ... Neobyčejná teorie světla a látky - Richard P. Feynman ... ... . Praha, Aurora 2001. Z anglického originálu QED: The Strange Theory of Light and Matter přeložili Jiří Adam a Dagmar Adamová, 160 stran. Existují v podstatě tři různé druhy postoje fyzika k filosofii. Neobyčejná teorie světla a látky Autor: Feynman, Richard P. Nakladatel: Aurora EAN: 9788072991075 ISBN: 978-80-7299-107-5 Originál: The Strange Theory of L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY