Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity

Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity - Jiří Malíř | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Malíř
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity.pdf


Chcete si knihu přečíst?Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Malíř. Číst Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je reprezentativním výborem z díla významného historika Jiřího Malíře, zaměřeným na tři významné oblasti jeho badatelské práce – dějiny politického stranictví, dějiny občanské společnosti a dějiny vzdělání. Kniha se soustřeďuje prostor Moravy a časově pokrývá období druhé poloviny 19. století a počátečních let 20. století (do první světové války). Vybrané texty představují zásadní příspěvek k poznání důležitých aspektů dějin Moravy moderní éry v širokých středoevropských souvislostech a jsou také reprezentativním dokladem autorova badatelského vývoje.


...bčanská společnost na Moravě -- Spolky, strany, elity - Jiří Malíř ... Bakalářka Peněžní ústavy — PSK ... ... Podtitul: Spolky, strany, elity. Kapitoly věnované dějinám moravské občanské společnosti, proměnám zdejšího politického stranictví a historii vysokého školství na Moravě v 19. a na počátku 20. století. ... Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity Jiří Malíř Nakladatel: Matice moravská 2014 Občanská společnost na Moravě bežně 390 Kč. ušetříte 78 Kč. 312 Kč. Koupit Občanská společnost na Moravě. Sp ... Občanská společnost na Moravě: Spolky, strany, elity ... . ušetříte 78 Kč. 312 Kč. Koupit Občanská společnost na Moravě. Spolky, strany, elity Jiří Malíř. Publikace je reprezentativním výborem z díla významného historika Jiřího Malíře, zaměřeným na tři významné oblasti jeho badatelské práce - dějiny politického ... Spolky, strany, elity Autoři MALÍŘ Jiří CHOCHOLÁČ Bronislav FASORA...SOUVISEJÍCÍ KNIHY