Atlas světové krajinné architektury

Atlas světové krajinné architektury - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas světové krajinné architektury.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas světové krajinné architektury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Atlas světové krajinné architektury Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krajinná architektura představuje širokou a pestrou paletu různých designů venkovního prostoru, strohých i hravých, romantických i extravagantních. Hlavními stavebními materiály zde jsou stromy a trávníky, květiny a keře. Kniha představuje základní faktografickou sumu a inspirační zdroj v jednom a přináší na 350 projektů z celého světa od rozlehlých přírodních i kulturních krajin přes pitoreskní zahrady a dvory až po zelené fasády nebo inovativní koncepty vnějšího prostoru, které se úplně obejdou bez zeleně. Společné je jim to, že nabízejí člověku ekologicky udržitelný životní prostor.


...á architektura představuje širokou a pestrou paletu různých designů venkovního prostoru, strohých i hravých, romantických i extravagantních ... Atlas světové architektury (Markus Sebastian Braun, Chris ... ... . Hlavními stavebními materiály zde jsou stromy a trávníky, květiny a keře.. Proto se krajinná architektura na rozdíl od architektury budov nalézá v nepřetržitém stavu proměny a plynutí: projekty nikdy nejsou "dokončeny". Všechny informace o produktu Kniha Atlas světové krajinné architektury, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Atlas světové krajinné architektury. Atlas světové krajinné architektury . Krajinná architektura představuje širokou a pestrou paletu různých designů venkovního prostoru, stro ... Atlas světové krajinné architektury | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Atlas světové krajinné architektury . Krajinná architektura představuje širokou a pestrou paletu různých designů venkovního prostoru, strohých i hravých, romantických i extravagantních. Hlavní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY